Categories
Technology

نحوه انتقال مجوز ویندوز 10 به رایانه جدید

هنوز هم ، اگر کلیدی که قبلاً استفاده شده است یا کار نمی کند ، به نظر می رسد بیشتر ، اگر نه همه ، سایت ها مایل به استقرار شما هستند. باز هم ، فقط مطمئن شوید که کلید خود را از یک منبع مجاز خریداری می کنید. به همین دلیل خرید کلیدهای Windows 10 را از فروشندگان جداگانه توصیه نمی کنیم. اگر تصمیم دارید کلید خود را با هزینه کمتری دریافت کنید ، مطمئن شوید که این سایت از یک سایت مجاز است. اگر آن کلید خیلی ارزان باشد ، اشاره می کند – I.E. رایگان یا نزدیک به رایگان.

هم برای شرکت های تلفن همراه و هم برای شرکت های تلفن همراه ، مایکروسافت تأیید کرد که از بازار دستگاه های تلفن همراه مصرف کننده خارج می شود ، بنابراین هیچ محصول جانبی در دسترس نیست. آیا ویندوز کامپیوتر شما کار کندتری نسبت به گذشته دارد؟ طبیعی است که رایانه شما به مرور زمان عملکرد خود را از دست بدهد. اما برای سریعتر کردن ویندوز 10 نیازی به انتظار برای ارتقا به مدل بعدی ندارید. روش های مختلفی برای افزایش سرعت ویندوز 10 و بهبود قابل توجه عملکرد وجود دارد. حالت تاریک ویندوز 10 در شرایط نوری تاریک میزان خوانایی را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد.

با شروع به روزرسانی ویندوز 10 نوامبر ، اکنون می توانید از کلیدهای windows 8 / 8.1 یا windows 7 برای نصب و فعال سازی ویندوز 10 استفاده کنید. فکر می کنم به طور موثر به تمام نگرانی های من پاسخ داده اید. با این حال ، ویندوز اورجینال اگر مشکلی پیش آمد ، من فقط از طریق نصب مجدد به روزرسانی 8.1 ، نسخه 10 را ارتقا داده و دوباره نصب 10 را پاک می کنم. من فقط امیدوارم که ms به من اجازه دهد تا در غیر این صورت در بروزرسانی 8.1 گیر بیاندازم.

صادقانه نمی دانم که چگونه خطوط تلفنی فعال سازی تلفنی به تماس های خودی که می خواهند برای اولین بار نسخه ای از آن را فعال کنند ، پاسخ می دهند. این قلمرو جدید برای مایکروسافت و برای مشتریان آن است. درعوض ، از نسخه فعال شده ویندوز 7 یا ویندوز 8.1 خود ، فایل iso 10 Windows را برای نسخه مربوطه بارگیری کنید یا یک درایو فلش USB قابل بوت ایجاد کنید. بدون خروج از نسخه ویندوز فعلی ، بر روی iso دوبار کلیک کنید تا به عنوان dvd مجازی نصب شود و سپس بر روی تنظیمات دوبار کلیک کنید. اکنون می توانید آن دیسک سخت را کاملاً پاک کرده ، از رسانه نصب ویندوز 10 بوت کرده و یک نسخه تمیز پاک کنید. بیش از یک دهه است که یکی از کلیدهایی که سرورهای فعال سازی مایکروسافت به آن اعتماد کرده اند ، شناسه بی نظیری است که بر اساس هش سخت افزار شما ساخته شده است.

اگر من قادر به ساختن سیستم جدید با موفقیت باشم ، قصد دارم لپ تاپ قدیمی را از رده خارج کرده یا از آن با سیستم عامل linux یا موارد دیگر استفاده کنم. بنابراین قطعاً من نمی خواهم از مجوز ویندوز 8.1 فعلی در آن لپ تاپ استفاده کنم. اگر می خواهید یک کلید محصول موجود را به دستگاه دیگری منتقل کنید ، حتماً با نسخه فعال شده مجوز مطابقت داشته باشید. به عنوان مثال ، اگر یک کلید محصول windows 10 pro را حذف می کنید ، فقط می توانید از آن برای فعال سازی نصب Windows 10 pro دیگر استفاده کنید. نمی توانید از مجوز حرفه ای برای فعال کردن دستگاهی که نسخه خانگی ویندوز 10 را فعال می کند استفاده کنید. اگر دستگاهی دارید که از قبل با ویندوز 10 نصب شده است ، مانند برخی از بهترین لپ تاپ های ویندوز ، بنابراین با یک “Oem ” مجوز.

فروشندگان ، تولیدکنندگان یا مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند ممکن است به سوال شما پاسخ دهند. با فعال سازی فعال دایرکتوری ، هر کامپیوتر ویندوز 10 یا ویندوز سرور 2012 r2 متصل به دامنه به طور خودکار در هنگام راه اندازی فعال می شود. گفته شده مشتریها تا زمانی که در دامنه بمانند فعال خواهند ماند و نوعی تماس با کنترل کننده دامنه را برقرار می کنند. در زیر جدولی آمده است که حقوق تنزل رتبه بندی برای نسخه های مختلف ویندوز 10 را برجسته می کند. اگر کادر خاکستری باشد به این معنی است که نمی توانید به این نسخه از نرم افزار windows تنزل دهید.

یافتن آن گاهی آسان تر از آنچه هست به نظر می رسد ، اما اگر مراحل درست را بدانید دیگر هرگز آن را از دست نخواهید داد. گزینه های مختلفی برای یافتن کلید محصول مجوز windows وجود دارد – یا با استفاده از یک برنامه ابزار خارجی یا ابزار windows. علاوه بر این ، برای حذف یا نصب مجدد نسخه دیگر ویندوز ، ممکن است به یک کلید محصول Windows 7 یا کلید محصول Windows 8 نیاز داشته باشید. با این حال ، مراحل بازیابی کلیدهای محصول برای نسخه های قدیمی ویندوز ممکن است متفاوت باشد. شما هیچ مدرک فیزیکی از مجوز ندارید به جز برچسب coa روی خود دستگاه که کلید روی آن چاپ نشده است. کلید مجوز در سیستم عامل دستگاه تعبیه شده است و برای نصب یا فعال سازی ویندوز 10 نیازی به آن نیست.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *