Categories
Business

ארגוני צדקה ועמותות

לדוגמה, עמותות רבות שהסתמכו על מענקים ממשלתיים החלו במאמצי גיוס תרומות לפנייה לתורמים בודדים. כאשר אתה מקטין את השימוש בנדל”ן בפעילות מסחרית ב -10% ומעלה, אנו רואים שאתה אספת את ה- gst / hst מצד שאתה כבר לא משתמש בו בפעילות המסחרית שלך. סכום ה- gst / hst שעליך לקחת בחשבון בקביעת המס הנקי שלך שווה לתוכן המס הבסיסי של הנכס כפול אחוז הירידה בפעילות המסחרית. בנוסף, מכיוון שאתה נחשב כמכירה חייבת במס של הנכס, אתה יכול גם לתבוע סכום של 7,500 דולר על מנת לשחזר את ה- GST ששילמת כדי לרכוש במקור את הנכס שלא הצלחת להחזיר בעבר. יתכן שגם תהיה זכאי לתבוע הנחה בסך PSB בגין המס שעליו היית צריך לחשב בגין האספקה ​​העצמית אם אתה ארגון ללא כוונת רווח המזכה ואתה עומד בכל התנאים האחרים.

אם אינך רשום gst / hst, עליך לדווח על gst / hst על קו 103 בטופס gst62 ולהעביר את המס המגיע עם ההחזר עד סוף החודש שלאחר החודש בו אתה נחשב כמי שביצעת אספקה ​​עצמית של הדיור המסובסד. למידע על הנחה שאולי תהיה זכאי לתבוע את ה- gst / hst ששילמת בגין עלויות בניה שלא הצלחת להחזיר בעבר, ראה “האם אינך רשום?” לְהַלָן. במהלך שלב הבנייה, תוכלו להירשם ל- gst / hst ולתבוע itcs עבור הנכס והשירותים שאתם קונים המתייחסים לבניית הדיור. אם richard touil בכוונתך להשתמש בנכס 50% או פחות בפעילות מסחרית, אינך יכול לתבוע את ה- itc. אם בכוונתך להשתמש בנכס ביותר מ -50% בפעילות מסחרית, תוכל לתבוע את הסכום המלא.

תאגידי הפיס יגידו לכם כיצד לטפל בהכנסות מכרטיסי הלוטו הללו. כדי לגייס כספים לפעילותם, שחקני ארגון ליגת הוקי מינורית מוכרים חטיפי שוקולד מדלת לדלת ב -2 דולר. יצוא (רוב הנכסים והשירותים שעבורם אתה גובה ואוספים את ה- gst / hst בקנדה הם בעלי דירוג אפס בעת הייצוא). חלים כללים מיוחדים לקביעה איזה שיעור gst / hst חל על מכירת דיור חדש. ברגע שסניף או חטיבה כבר אינם כשירים כחטיבת ספקים קטנה, עליהם להתחיל לאסוף את ה- gst / hst על אספקתה החייבת במס ועשויים להיות זכאים ל- itcs.

פרובינציה המשתתפת – משמעה פרובינציה שהרמונית את מס המכירה המחוזי שלה עם ה- gst ליישום מס המכירה ההרמוני. פעילות מסחרית כוללת גם אספקת נכסי מקרקעין, למעט אספקה ​​פטורה, שנעשתה על ידי כל אדם, בין אם יש ציפייה סבירה לרווח ובין אם לאו, וכל דבר שנעשה במהלך ביצוע האספקה ​​או בקשר עם ביצוע לְסַפֵּק. מידע אודות דרישות דיווח טופס 990-n עבור ארגונים קטנים פטורים ממס שהתקבולים הגולמיים שלהם הם בדרך כלל 50,000 $ ומטה. לא תאגיד ללא מטרות רווח ולא עמותה שאינה מאגדת אינם פטורים אוטומטית ממסים פדרליים או ממדינה. עמותה ללא כוונת רווח עשויה להגיש, אך אינה חייבת, להגיש למזכיר המדינה הצהרה המונה סוכן המוסמך לקבל שירות תהליך מטעם העמותה.

עם עלייה ב- npo’s בעשור האחרון, ארגונים אימצו יתרונות תחרותיים כדי ליצור לעצמם הכנסות כדי להישאר יציבים כלכלית. תרומות של אנשים פרטיים או ארגונים יכולים להשתנות בכל שנה והענקים הממשלתיים פחתו. עם שינויים במימון משנה לשנה, ארגונים רבים ללא כוונת רווח עברו להגדיל את מגוון מקורות המימון שלהם.

מחצית מכך (12.500 אירו) יש לשלם לחשבון הבנק של החברה לפני שניתן להקים את החברה. סכום זה יכול להיות מורכב לא רק ממזומן, אלא גם מחפצי ערך כמו נדל”ן, רכבים ומכונות. המשך לבדוק את התוכנית העסקית שלך, במיוחד הכספית, באופן קבוע. עקוב אחר אבני הדרך שלך כדי שתדע שאתה במסלול, וכייל מחדש אם אי פעם תגלה שאתה לא עומד ביעדים שלך.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *