Categories
education

33 przydatne strony internetowe dla studentów

Ted przedstawia filmy i inne zasoby od jednych z największych światowych liderów, innowatorów i myślicieli. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o określonej dziedzinie, prawdopodobnie mówi o tym ekspert. Dogo news promuje „karmę dla młodych umysłów”, dzieląc się wyjątkowymi wiadomościami, w tym historiami ludzi, którzy czynią dobro na całym świecie.

Co więcej, następujące po sobie okresy ciekawych zajęć z długimi okresami nauki dają pozytywnego kopa do Twojej uwagi. Większość kursów jest również ukierunkowana w taki sposób, że mogą być przydatne w klasie. To sprawia, że ​​kod jest doskonałym źródłem trudniejszych do znalezienia tematów kodowania, a także różnych ustawień nauki. Codecademy to strona internetowa poświęcona specjalnie nauce kodowania. Tam, gdzie inne witryny kodujące postępują zgodnie z przepływem pracy sesji przykładowej/ćwiczeniowej, akademia kodowania zawiera okno ćwiczeń na żywo. Oznacza to, że możesz ćwiczyć kodowanie, jednocześnie oglądając materiał lekcyjny.

Obserwuj, jak rozwijają się obopólne korzyści między środowiskiem akademickim a przemysłem: studenci uczą się umiejętności umożliwiających odniesienie sukcesu w przyszłości pracy, a liderzy branży pomagają szkolić przyszłych pracowników. Ivy współpracuje z firmą Autodesk, aby umożliwić studentom wyjście poza podstawy i zdobycie zaawansowanych umiejętności, takich jak projektowanie generatywne. Największa na świecie platforma do udostępniania wideo, obsługująca miliony filmów wideo stworzonych przez użytkowników. Bezpłatne wykłady z ponad stu szkół wyższych i uniwersytetów.

Czy pamiętasz stare przysłowie kreatywnego pisania „pokaż, nie mów”? Poszukaj witryn, które zawierają konkretne przykłady planów lekcji, ocen, pytań do dyskusji w całej klasie i form informacji zwrotnych. Witryny, które jedynie informują o czymś, mogą być pomocne na początku, ale spędzaj większość czasu w witrynach zawierających konkretne przykłady. Ten blog stworzony przez Brittany Sinitch, ocalałą ze strzelaniny w parku na Florydzie, promuje nadzieję i zmianę poprzez media społecznościowe i cotygodniowe vlogi. Po tym, jak jej świat wywrócił się do góry nogami w lutym 2018 roku, witryna edukacyjna Sinitch postanowiła skupić się na inspirowaniu i edukacji poprzez vlogi dla nauczycieli i aktywizm. Jej filmy nie tylko odnoszą się do złożoności i trudności nauczania, ale także do wyzwań związanych z poruszaniem się po życiu w XXI wieku.

Kidshealth to najlepsza strona internetowa, w której dzieci mogą dowiedzieć się o swoim ciele i zdrowiu. Zawiera czytelne artykuły i przyjazną dzieciom grafikę, aby pomóc dzieciom poznać całą gamę tematów związanych ze zdrowiem i bezpieczeństwem. Zachęć dzieci do myślenia poza jednym kierunkiem i innymi ulubionymi artystami oraz do poznawania nowych rodzajów muzyki. Dzieci mogą uczyć się o symfonii i muzyce klasycznej, a nawet budować własne umiejętności muzyczne, ucząc się poprzez kształcenie słuchu lub grę na instrumentach online. Artologia pomaga dzieciom nauczyć się doceniać sztukę, zapewniając im możliwość grania w gry, prowadzenia badań i odkrywania różnych form sztuki.

Aby pomóc nam ulepszyć gov.Uk, chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o Twojej dzisiejszej wizycie. Nie martw się, nie wyślemy Ci spamu ani nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail. Przeczytaj o rodzajach informacji, które rutynowo publikujemy w naszym schemacie publikacji. Nasza karta danych osobowych wyjaśnia, w jaki sposób traktujemy Twoje dane osobowe.

Zawiera wszystkie tradycyjne przedmioty szkolne, w tym matematykę, nauki ścisłe, programowanie komputerowe, historię, historię sztuki, ekonomię i inne. Co więcej, ma lekcje od przedszkola do rachunku różniczkowego, wszystko na jednym przystanku. Aby ulepszyć treści dla studentów, nawiązała współpracę z nasa, muzeum sztuki nowoczesnej, kalifornijską akademią nauk i mit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *